Mopar Selenia Sport 5W-40 (200L) 701582F1EU
Код: SELENIA SPORT 5W40 200LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Mopar Selenia Sport Power 5W-40 е специално и единствено одобрено масло за двигатели 1750TBi към момента. Съдържа специална добавка срещу замърсяване и заклинване на турбокомпресора при тези двигатели. Съгласно новата спецификация на FIAT, други масла не трябва да се използват за тези двигатели, дори и по-ранните Selenia STAR 5W-40 Pure Energy.
Стандарт:
ACEA C3
FIAT 9.55535-GH2 C.T.R. N°F7052.H12
SAE:
5W-40
Опаковка:
200 л.
OEM:
SELENIA SPORT 5W40 200L, 701582F1EU, 70158
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 200 kg |
| Packaging: | 200 L |
| Company standards: | ACEA C3, FIAT 9.55535-GH2 C.T.R. N°F7052.H12 |
| SAE: | 5W-40 |
| Delta Motor: | Delta - 1.9L TwinTurbo Multijet 16V |
| Musa Motor: | Musa - 1.9L Multijet 8V |
| EAA-XML: | 0,1 |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
