Mopar Selenia Sport 5W-40 (5L) 70158MF2EU
Код: SELENIA SPORT 5W40 5LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Mopar Selenia Sport Power 5W-40 е специално и единственото одобрено масло понастоящем за двигатели 1750TBi. Съдържа специална добавка срещу замърсяване и заклинване на турбокомпресора при тези двигатели. Съгласно новата спецификация на FIAT, други масла не трябва да се използват при тези двигатели, дори предишната Selenia STAR 5W-40 Pure Energy.
Стандарт:
ACEA C3
FIAT 9.55535-GH2 C.T.R. N°F7052.H12
SAE:
5W-40
Опаковка:
5 L
OEM:
SELENIA SPORT 5W40 5L, 70158M12EU, 70158
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 5 kg |
| EAN: | 4059743268358 |
| Packaging: | 5 L |
| Company standards: | ACEA C3, FIAT 9.55535-GH2 C.T.R. N°F7052.H12 |
| SAE: | 5W-40 |
| Delta Motor: | Delta - 1.9L TwinTurbo Multijet 16V |
| Musa Motor: | Musa - 1.9L Multijet 8V |
| EAA-XML: | 20 |
| EAN: | 4059743268358 |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
