Fiat / Alfa Romeo / Lancia Запалителна свещ 68070500AA
Код: 55188857Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Запалителна свещ
За превозни средства:
Fiat Tipo (2015-....)
OEM:
55188857, 68070500AA, SP070500AA, 55198201, 71737139, 46799928
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Tipo/Egea (2015-....) Двигател |
|---|---|
| Тегло: | 0.035 kg |
| Product type: | Zapalovací svíčka |
| Musa Motor: | Musa - 1.4L 16V |
| Ypsilon 843 Motor: | Ypsilon 843 - 1.2L 8V, Ypsilon 843 - 1.2L 16V, Ypsilon 843 - 1.4L 16V |
| CSPS-XML: | 10 |
| Tipo Motor: | Tipo - 1.4L 16V |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
