Fiat / Alfa Romeo Подгревна свещ 55238404
Код: 55238404Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Подгревна свещ
За превозни средства:
Fiat Tipo (2015-....)
OEM:
55238404
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Tipo/Egea (2015-....) Двигател |
|---|---|
| Тегло: | 0.025 kg |
| Product type: | Žhavící svíčka |
| CSPS-XML: | 10 |
| Tipo Motor: | Tipo - 1.3L MultiJet II 16V |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.3L Multijet 16V |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
