Акумулатор Alfa Romeo Fiat Lancia Jeep 70Ah 640A 12V BEH60680AA
Код: 6000632106Подробно описание на продукта
Оригинални акумулаторни батерии Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Jeep.
Капацитет Ah:
70
Стартов ток (A) EN:
640
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
278
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
За превозни средства:
Fiat Tipo (2015-....)
Jeep Wrangler JL (2018-....)
OEM:
6000632106, 6000627549, 71751145, 68578398AA, BEH60680AA, 68525221AA
Други OEM:
BBAH7700AC, BBH7A001AA => 700CCA / 80Ah
BA94R800AA, BAAH7700AA = 700CCA / 80Ah
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Tipo/Egea (2015-....) Електрически компоненти |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| JL Motor: | Wrangler JL - 3.6L Pentastar V6 |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 70 Ah |
| Starting current EN: | 640 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 278 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |
| Tipo Motor: | Tipo - 1.6L E.torQ 16V |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
