Акумулатор Alfa Romeo Fiat Lancia Jeep 50Ah 420A 12V BE0H4420AA
Код: 6000632108Подробно описание на продукта
Оригинални акумулаторни батерии Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Jeep.
Капацитет Ah:
50
Стартов ток (A) EN:
480
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
207
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
За превозни средства:
Fiat Tipo (2015-....)
Abarth 500
OEM:
6000632108, 6000627544, 52142376, 71751133, 71748640, 68578400AA, BE0H4420AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Tipo/Egea (2015-....) Електрически компоненти |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 50 Ah |
| Starting current EN: | 480 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 207 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |
| Tipo Motor: | Tipo - 1.4L 16V, Tipo - 1.4L T-Jet 16V, Tipo - 1.4L T-Jet 16V LPG |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
