Акумулатор Alfa Romeo Fiat Lancia Jeep 70Ah 680A 12V BEEH6680AA
Код: 6000628790Подробно описание на продукта
Оригинални акумулаторни батерии Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Jeep.
Капацитет Ah:
70
Стартов ток (A) EN:
620
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
278
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
OEM:
6000628790, BEEH6680AA, 68460540AA, 52216092, 71779500, 52117338, 6000632500, 68714964AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Jeep Renegade BV (2019-....) Електрически компоненти |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| EAN: | 4059743194367 |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 70 Ah |
| Starting current EN: | 620 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 278 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |
| EAN: | 4059743194367 |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
