Fiat / Lancia Въздушен филтър 55192012
Код: 6000633297 BO F026400036 MH LX1827 FI AP022/2 MF C2859 UFI 30.301.00 Изберете вариантСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Въздушен филтър.
За превозни средства:
Ланча Муса (2004-2012)
Fiat 500
OEM:
6000633297, 55192012
Допълнителни параметри
| Категория: | Двигател, трансмисия и филтри |
|---|---|
| Product type: | Vzduchový filtr |
| Musa Motor: | Musa - 1.4L 8V LPG |
| CSPS-XML: | 0,1 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.2L 8V Fire I4, Ypsilon TK - 1.2L LPG 8V |
| TY Motor: | Ypsilon TY - 1.2L 8V, Ypsilon TY - 1.2L LPG 8V |
| Typ produktu: | Vzduchový filtr |
| Musa Motor: | Musa - 1.4L 8V LPG |
| CSPS-XML: | 10 |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
