Mopar Акумулатор BEAH6760AA
Код: 6000634533Подробно описание на продукта
Оригинална автомобилна батерия Mopar.
Капацитет Ah:
70
Стартов ток (A) EN:
760
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
276
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
OEM:
6000628487, 6000625710, 155250294, BEAH6760AA, BE0H6680AA,
68280711AA, 68350425AA, 68349812AA, 56029758AB, 56029758AA,
1BPBH699AA, 6000634533, BBAH6650AA, BBAH6650AB, BBH6A001AA,
BEAH6760AB
Допълнителни параметри
| Категория: | Джип |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| JT Motor: | Gladiator JT - 3.6L Pentastar V6, Gladiator JT - 3.0L EcoDiesel V6-T |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 70 Ah |
| Starting current EN: | 760 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 276 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
