Щека за масло за автоматична скоростна кутия 8863B, 9336, 9336A, 42RLE, NAG1, 62TE 2.7L, 3.5L, 3.6L, 3.7L, 5.7L, 6.1L, 6.4L
Код: 8863BСвързани продукти
Action
168,61 €
–10 %
NAG1 (W5A580) Mopar ATF+4 5L + Филтър за скоростна кутия с гарнитура
В наличност
(2 бр.)
125,40 € без ДДС
151,74 €
Измерване на цената:
30,35 € / 1 l
Action
209,56 €
–10 %
62TE Mopar ATF+4 6L + Филтър за скоростна кутия с гарнитура
В наличност
(1 бр.)
155,85 € без ДДС
188,58 €
Измерване на цената:
31,43 € / 1 l
Action
140,22 €
–9 %
42RLE Mopar ATF+4 5L + Филтър за скоростна кутия
В наличност
(1 бр.)
104,31 € без ДДС
126,21 €
Измерване на цената:
25,24 € / 1 l
Action
171,06 €
–10 %
42RLE Mopar ATF+4 5L + Филтър за скоростна кутия + гарнитура
В наличност
(1 бр.)
127,22 € без ДДС
153,94 €
Измерване на цената:
30,79 € / 1 l
Action
387,13 €
–15 %
Mopar пълен комплект 42RLE
В наличност
(1 бр.)
271,95 € без ДДС
329,06 €
Измерване на цената:
65,81 € / 1 l
Jeep / Dodge / Chrysler Филтър за скоростна кутия NAG1/W5A580 05073878AA
В наличност
(3 бр.)
66,94 € без ДДС
81 €
Mopar Адаптер за трансмисия NAG1 68001279AA
В наличност при доставчика (1 месец)
54,07 € без ДДС
65,43 €
