Акумулатор Alfa Romeo Fiat Lancia Jeep 60Ah 600A 12V BE0H5600AA
Код: 6000632107Подробно описание на продукта
Оригинални акумулаторни батерии Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Jeep.
Капацитет Ah:
60
Стартов ток (A) EN:
600
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
245
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
За превозни средства:
Fiat Grande Punto
OEM:
6000632107, 6000627546, 52142377, BE0H5600AA, 68578399AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Grande Punto EVO (2009-2011) |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 60 Ah |
| Starting current EN: | 600 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 245 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
