Акумулатор Jeep Chrysler Dodge 90Ah 900A 12V BE0H8900AB 71775571
Код: 6000634535Подробно описание на продукта
Оригинална автомобилна батерия Jeep, Chrysler, Dodge.
Капацитет Ah:
90
Стартов ток (A) EN:
900
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
350
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
За превозни средства:
Jeep Wrangler JL (2018-....)
Jeep Grand Wagoneer, Wagoneer WS (2022-....)
Jeep Grand Cherokee WK2 (2013-....)
Chrysler Pacifica RU (2017-...)
Chrysler Voyager RU (2020-...)
Dodge Durango WD (2017-....)
Dodge RAM 1500 5.gen DT (2017-....)
Dodge RAM 1500 4.gen DS (2014-2017)
OEM:
6000634535, 71775571, 71771434, BE0H8900AB, 05033393AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Jeep Grand Cherokee WK2 (2011-2021) Електрически части |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 90 Ah |
| Starting current EN: | 900 A |
| Dimension length: | 350 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
