Fiat Freemont Акумулатор 50Ah 800A BE034800AA
Код: 71771428Подробно описание на продукта
Оригинална Mopar автомобилна батерия.
Капацитет Ah:
50
Стартов ток (A) EN:
800
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
260
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
206
OEM:
71771428, BE034800AA, 05093074AA, 04868452AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Freemont (2011-2015) Електрически части |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| CSPS-XML: | 10 |
| Capacity: | 50 Ah |
| Starting current EN: | 800 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 260 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 206 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
