Акумулатор Fiat Freemont 60Ah 525A BE086525AA
Код: 71771908Подробно описание на продукта
Оригинална автомобилна батерия Fiat.
Капацитет Ah:
60
Стартов ток (A) EN:
525
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
230
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
206
За превозни средства:
Fiat Freemont JF (2011-2015)
Dodge Journey JC (2009-2020)
Dodge Caliber PM (2008-2012)
Jeep Compass MK (2007-2017)
Chrysler Sebring JS (2007-2010)
Chrysler Sebring JS (2011-2014)
OEM:
71771908, BE086525AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Fiat Freemont (2011-2015) Електрически части |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| CSPS-XML: | 0,1 |
| Capacity: | 60 Ah |
| Starting current EN: | 525 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 230 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 206 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
