Mopar Запалителна свещ 05149060AB
Код: SP00ZFR5APСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Запалителна свещ
OEM:
SP00ZFR5AP, 05149060AB
Допълнителни параметри
| Категория: | Lancia Flavia (2012-2013) Двигател |
|---|---|
| Тегло: | 0.043 kg |
| Product type: | Zapalovací svíčka |
| Flavia Motor: | Flavia - 2.4L Dual VVT 16V |
| JC Motor: | Journey JC - 2.4L PZEV 16V Dual VVT I4 |
| CSPS-XML: | 0,1 |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
