Акумулатор Eurorepar 91Ah 740A E364048
Код: E364048Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
91
Стартов ток (A) EN:
740
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
306
Размер ширина (mm):
173
Размер височина (mm):
225
p/n:
E364048
TecDoc® число:
E364048
OEM:
BOBCAT 6649716
CITROËN 00005600SQ
CITROËN 5600SR
CITROËN 5600TG
CLAAS 0001779050
DAF 1527894
DS 00005600SQ
DS 00005600SR
DS 00005600TG
DS 5600TG
FENDT X991451000060
FENDT X991451000440
FORD 2130442
FORD HAMJ10655WAA
FORD ME8U2J10655OA
FORD ME8U2JP10655OA
HYUNDAI 371100Z900
HYUNDAI 3711026100
HYUNDAI 3711026101
HYUNDAI 371102E200
HYUNDAI 371102G900
HYUNDAI 371102P720
HYUNDAI 371103K300
HYUNDAI 37110D7900
HYUNDAI 37110H1720
HYUNDAI DP370APU090CH0U
HYUNDAI DP370APU100CH0U
HYUNDAI LP370APE090SK0
KIA 371100Z900
KIA 371102G900
KIA 371102P720
KIA 37110D7900
LEXUS 28800YZZAJ
LEXUS 28800YZZDA
LEXUS 28800YZZJE
MERCEDES-BENZ 0045417501
MERCEDES-BENZ 4635410101
MERCEDES-BENZ A0045417501
MITSUBISHI 8201A034
MITSUBISHI 8201A278
MITSUBISHI 8201A279
MITSUBISHI 95D31L
MITSUBISHI MZ690091
MITSUBISHI MZ690095
PEUGEOT 00005600SR
PEUGEOT 5600SQ
PEUGEOT 5600TG
SUZUKI 3361060032BMF
TOYOTA 28800-0L320
TOYOTA 288000L320
TOYOTA 2880036150
TOYOTA 28800YZZAJ
TOYOTA 28800YZZAY
TOYOTA 28800YZZDA
TOYOTA 28800YZZJ1
TOYOTA 28800YZZJE
TOYOTA 28800YZZJG
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| EAN: | 5050694029776 |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 91 Ah |
| Starting current EN: | 740 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 306 mm |
| Dimension width: | 173 mm |
| Dimension height: | 225 cm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
