Акумулатор Eurorepar 70Ah 720A 1620012580
Код: 1620012580Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
70
Стартов ток (A) EN:
720
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
278
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
p/n:
1620012580
TecDoc® номер:
1620012580
OEM:
ALFA ROMEO 51832153
ALFA ROMEO 6000628790
ALFA ROMEO 71765419
ALFA ROMEO 71779500
ALFAROME/FIAT/LANCI 51832153
ALFAROME/FIAT/LANCI 71765419
AUDI 000915105EC
AUDI 000915105FC
AUDI 5GM915105P
AUDI 5TA915105B
AUDI 6R0915105B
CITROËN 5600VG
CITROËN 9811722280
CITROËN/PEUGEOT 5600VG
CITROËN/PEUGEOT 9811722280
DACIA 7711575175
DS 5600VG
DS 9811722280
FIAT 1620012580
FIAT 51832153
FIAT 6000625633
FIAT 6000628790
FIAT 71765419
FIAT 71779500
HONDA 31500TGNG010M1
HONDA 31500TV2E01
HONDA 31500TV2E02
HONDA 31500TV2E020M1
HYUNDAI 371101H680
CHEVROLET 1201048
CHEVROLET 13473542AFP
CHEVROLET 93457914
JEEP 51832153
JEEP 6000625633
JEEP 6000628790
JEEP 71765419
JEEP 71779500
KIA 371101H680
LANCIA 51832153
LANCIA 6000628790
LANCIA 71765419
LANCIA 71779500
LEXUS 288000Y080
LEXUS 28800YZZNS
MAN 000915105FC
NISSAN 2441000Q0D
NISSAN 2441000Q2M
NISSAN 2441000QAW
NISSAN 24410JD22A
NISSAN KE24170E00EF
OPEL 1201048
OPEL 12772115
OPEL 3646011
OPEL 51912508
OPEL 93457914
PEUGEOT 5600VG
PEUGEOT 9811722280
RENAULT 2441000Q2M
RENAULT 244103876R
RENAULT 24410JD22A
RENAULT 7711575175
RENAULT 93457914
SEAT 000915105EC
SEAT 000915105FC
SEAT 5GM915105P
SEAT 5TA915105B
SEAT 6R0915105B
SKODA 000915105EC
SKODA 000915105FC
SKODA 5GM915105P
SKODA 5TA915105B
SKODA 6R0915105B
SUZUKI 33610-86L00
TOYOTA 288000Y080
TOYOTA 28800YZZNS
VAG 000915105EC
VOLVO 30644962
VW 000915105EC
VW 000915105FC
VW 5GM915105P
VW 5TA915105B
VW 6R0915105B
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 70 Ah |
| Starting current EN: | 720 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 278 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
