Акумулатор Eurorepar 66Ah 570A 1635057780
Код: 1635057780Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
66
Стартов ток (A) EN:
570
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
278
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
p/n:
1635057780
TecDoc® номер:
1635057780
OEM:
CHRYSLER 56029720AA
MERCEDES-BENZ 45412801
OPEL 95527531
VAUXHALL 95527531
VOLVO 1363509
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 66 Ah |
| Starting current EN: | 570 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 278 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
