Акумулатор Eurorepar 60Ah 520A 1620012680
Код: 1620012680Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
60
Стартов ток (A) EN:
520
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
242
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
номер на артикул:
1620012680
Номер на TecDoc®:
1620012680
Оригинален производител (OEM):
АБАРТ 51816427
АБАРТ 51892684
АБАРТ 6000612225
АБАРТ 71752830
АБАРТ 71777953
АЛФА РОМЕО 51816427
АЛФА РОМЕО 51892684
АЛФА РОМЕО 6000612225
АЛФА РОМЕО 71752830
АЛФА РОМЕО 71777953
АЛФАРОМ/ФИАТ/ЛАНЧИ 51816427
АЛФАРОМ/ФИАТ/ЛАНЧИ 51873924
АЛФАРОМ/ФИАТ/ЛАНЧИ 51892684
АЛФАРОМ/ФИАТ/ЛАНЧИ 71752830
АУДИ 000915105EB
АУДИ 1S0915105A
АУДИ 5GM915105N
СИТРОЕН 1606213680
СИТРОЕН 1608413780
CITROEN 5600VF
СИТРОЕН/ПЕЖО 7905525209
ДАЧИЯ 8201479819
DAIHATSU 288000Y010
ДС 1606213680
ДС 1608413780
DS 5600VF
ФИАТ 51816427
ФИАТ 51892684
ФИАТ 51981693
ФИАТ 6000612225
ФИАТ 71752830
ФИАТ 71777953
ФОРД BS5110655AA
ХОНДА 31500TV0
ХОНДА 31500TV01E020M
ХОНДА 31500TV01E020M1
ХОНДА 31500TV0E01
ХОНДА 31500TV0E02
ХОНДА 31500TV0E020M1
ХОНДА 31500TV1E02
ХОНДА 31500TV1E020M1
ШЕВРОЛЕТ 13502765
Крайслер 51816427
Крайслер 51892684
Крайслер 6000612225
Крайслер 71752830
Крайслер 71777953
ДЖИП 51816427
ДЖИП 51892684
ДЖИП 6000612225
ДЖИП 71752830
ДЖИП 71777953
ЛАНЧА 51816427
ЛАНЧА 51892684
ЛАНЧА 6000612225
ЛАНЧА 71752830
ЛАНЧА 71777953
ЛЕКСУС 288000Y010
ЛЕКСУС 288000Y060
НИСАНС KE24160E00EF
ОПЕЛ 95492105
ОПЕЛ 95520283
ОПЕЛ 95951010
ОПЕЛ 96866028
ПЕЖО 1606213680
ПЕЖО 1608413780
PEUGEOT 5600VF
РЕНО 244108276R
РЕНО 8201479819
СЕДАЛКА 000915105EB
СЕДАЛКА 1S0915105A
СЕДАЛКА 5GM915105N
ШКОДА 000915105EB
ШКОДА 1S0915105A
ШКОДА 5GM915105N
СУЗУКИ 3361086L01
ТОЙОТА 288000Y010
ТОЙОТА 288000Y060
VAUXHALL 95520283
VW 000915105EB
VW 1S0915105A
Фолксваген 5GM915105N
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 60 Ah |
| Starting current EN: | 520 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 242 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
