Акумулатор Eurorepar 45Ah 400A 1648431680
Код: 1648431680Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
45
Стартов ток (A) EN:
400
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
207
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
p/n:
1648431680
TecDoc® номер:
1648431680
OEM:
BARREIROS 4C0915105
BARREIROS 5GM915105AH
CITROËN 5600TN
CITROËN ZC9000084T
CLAAS 0001777580
DS 5600TN
FIAT 5896241
FORD 1U2J-10655-A4A
FORD 1U2J10655A4A
FORD 2130414
FORD 2416921
FORD HAMJ10655FAA
FORD KAMJ10655PFAA
FORD ME8U2J-10655-EB
FORD ME8U2J10655EB
FORD ME8U2JP-10655-EB
FORD ME8U2JP10655EB
HONDA 31500-SWW-E02
HONDA 31500-SWW-E020-M1
HONDA 31500SWWE02
HONDA 31500SWWE020M1
HYUNDAI 33711029200
HYUNDAI 371100N000
HYUNDAI 371100N100
HYUNDAI 371101C001
HYUNDAI 371101H482
HYUNDAI 3711029200
HYUNDAI 371102K450
MERCEDES-BENZ 0002549V001
MERCEDES-BENZ 0011240V001
MERCEDES-BENZ 0011240V001000000
MERCEDES-BENZ 0015611V001
MERCEDES-BENZ 0015611V001000000
MERCEDES-BENZ 004515410002
MERCEDES-BENZ 004519820008
MERCEDES-BENZ 11240V001
MERCEDES-BENZ 15611V001
MERCEDES-BENZ 2549V001
MERCEDES-BENZ A0002549V001
MERCEDES-BENZ A0011240V001
MERCEDES-BENZ A0015414701
MERCEDES-BENZ A0015414801
MERCEDES-BENZ A0015415701
MERCEDES-BENZ A0015611V001
MERCEDES-BENZ A4515410002
MERCEDES-BENZ A4519820008
ÖAF 4C0915105
ÖAF 5GM915105AH
PEUGEOT 5600TN
RENAULT 7700846955
RENAULT 7701381060
SMART A4515410002
SMART A4519820008
TOYOTA 28800-0J040
VW 1K0915418
VW 4C0915105
VW 5GM915105AH
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 45 Ah |
| Starting current EN: | 400 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 207 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
