Акумулатор Eurorepar 44Ah 400A 1629123880
Код: 1629123880Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
44
Стартов ток (A) EN:
400
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
175
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
p/n:
1629123880
TecDoc® номер:
1629123880
OEM:
CITROËN 5600TL
DS 5600TL
PEUGEOT 5600TL
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| EAN: | 4016987143605 |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 44 Ah |
| Starting current EN: | 400 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 175 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
