Акумулатор Eurorepar 35Ah 300A 1648431980
Код: 1648431980Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
35
Стартов ток (A) EN:
300
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
187
Размер ширина (mm):
127
Размер височина (mm):
227
номер на артикул:
1648431980
Номер на TecDoc®:
1648431980
Оригинален производител (OEM):
СИТРОЕН 1606851780
ФЕНДТ X991451000230
ФОРД 2130444
ФОРД HAMJ10655XAA
ХОНДА 31500-SMG-E03
ХОНДА 31500-TF3-G021-M2
ХОНДА 31500-TF3-G04
ХОНДА 31500-TF3-G040-M2
ХОНДА 31500-TF3-G111-M2
ХОНДА 31500-TF3-G12
ХОНДА 31500-TF3-G120-M2
ХОНДА 31500SAAE01
ХОНДА 31500SAAE02
ХОНДА 31500SAAE03
ХОНДА 31500SAAE04
ХОНДА 31500SMGE03
ХОНДА 31500TF3G021M2
ХОНДА 31500TF3G04
ХОНДА 31500TF3G040M2
ХОНДА 31500TF3G111M2
ХОНДА 31500TF3G12
ХОНДА 31500TF3G120M2
ХЮНДАЙ 37110-0700
ХЮНДАЙ 371100700
ХЮНДАЙ 371100X000
ХЮНДАЙ 371103X000
ШЕВРОЛЕТ 94567075
ШЕВРОЛЕТ 96397062
ШЕВРОЛЕТ 96464742
ШЕВРОЛЕТ EC0730001
МАЗДА E508-18-520
МАЗДА E50818520
ОПЕЛ 96464742
ОПЕЛ EC0730001
СУБАРУ 82110AA021
СУЗУКИ 33610-73210-BMF
СУЗУКИ 33610-750V1
СУЗУКИ 33610-83E10
СУЗУКИ 3361073210BMF
СУЗУКИ 33610750V1
СУЗУКИ 3361083E10
ТОЙОТА 28800-0J010
ТОЙОТА 28800-YZZCP
ТОЙОТА 28800-YZZPB
ТОЙОТА 288000J010
ТОЙОТА 2880026040
ТОЙОТА 2880087329000
ТОЙОТА 28800YZZCP
ТОЙОТА 28800YZZPB
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| EAN: | 5050694029585 |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 35 Ah |
| Starting current EN: | 300 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 187 mm |
| Dimension width: | 127 mm |
| Dimension height: | 227 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
