Акумулатор Eurorepar 35Ah 300A 1648431880
Код: 1648431880Подробно описание на продукта
Автомобилни акумулатори Eurorepar.
Капацитет Ah:
35
Стартов ток (A) EN:
300
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
187
Размер ширина (mm):
127
Размер височина (mm):
227
номер на артикул:
1648431880
Номер на TecDoc®:
1648431880
Оригинален производител (OEM):
ДОДЖ 3711005100
ДОДЖ 3711005200
ФЕНДТ X991451000220
МАРКА HOTCHKISS 31500SAAE01
МАРКА HOTCHKISS 31500SAAE02
МАРКА HOTCHKISS 31500SAAE03
МАРКА HOTCHKISS 31500SAAE04
ХЮНДАЙ 37110-07100
ХЮНДАЙ 37110-7100
ХЮНДАЙ 3711007100
ХЮНДАЙ 371101J450
ХЮНДАЙ 371107100
ХЮНДАЙ 37110G5400
ХЮНДАЙ DP370APU035CH0U
ХЮНДАЙ LP370APE035CK0
Допълнителни параметри
| Категория: | Еврорепар |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| Capacity: | 35 Ah |
| Starting current EN: | 300 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 187 mm |
| Dimension width: | 127 mm |
| Dimension height: | 227 mm |

| Производствена компания : | Eurorepar |
|---|---|
| Адрес : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| Електронна поща : | info-uk@eurorepar.com |
