Mopar Selenia WR Diesel Pure Energy 5W-30 (1L) 70205EF8EU
Код: SELENIA WR PURE ENERGY 5W30 1LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Mopar Selenia WR Diesel Pure Energy е напълно синтетично моторно масло с нов състав, което отговаря на новите изисквания на най-модерните дизелови двигатели. Превишава спецификацията ACEA C2, предотвратява образуването на въглерод, който се получава при изгаряне. Предотвратява замърсяването на филтъра за твърди частици.
Това е първият продукт със система за висока горивна ефективност, което е специално съдържание, позволяващо значителна икономия на гориво в сравнение с други продукти със същата вискозиметрична градация.
- Повишава защитата на най-натоварените части на двигателя.
- Особено защитава турбокомпресора.
- Моторно масло за високи постижения, способно да съчетае защита на околната среда.
- Предотвратява образуването на въглерод.
Стандарт:
ACEA C2
FIAT 9.55535-S1 C.T.R. N°F510.D07
SAE:
5W-30
Опаковка:
1 L
OEM:
70205E18EU, 70205, SELENIA WR PURE ENERGY 5W30 1L
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 4059743268174 |
| Packaging: | 1 L |
| Company standards: | ACEA C2, FIAT 9.55535-S1 C.T.R. N°F510.D07 |
| SAE: | 5W-30 |
| Musa Motor: | Musa - 1.3L Multijet 16V |
| Ypsilon 843 Motor: | Ypsilon 843 - 1.3L Multijet 16V 2nd series 199 |
| EAA-XML: | 20 |
| EAN: | 4059743268174 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.3L Multijet 16V |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
