Mopar Selenia Multipower Gas 5W-40 (200L) 705522F1EU
Код: SELENIA MULTIPOWER GAS 5W40 200LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Mopar Selenia Multipower Gas. Специалната добавка създава защита срещу износване на клапаните, неутрализира киселините, образувани при изгарянето на алтернативни горива. Осигурява максимална защита на двигателя. Благодарение на състава си и естерните компоненти, маслото прилепва към металните части като магнит, като по този начин осигурява максимално възможната защита срещу износване на компонентите на двигателя. Също така осигурява максимална защита на клапаните на двигателя, които са изключително натоварени при изгаряне на LPG и CNG. Високата TBN стойност позволява неутрализиране на киселинността на маслото и по този начин предотвратява вътрешна корозия на двигателя. Напълно синтетично масло. Повишена защита от износване на клапаните (специални добавки). Нисък вискозитет за лесен старт при ниски температури. Позволява намаляване на разхода на гориво - икономия на гориво. Защита за модерни катализатори. Също така за двигатели, изискващи стандарт Euro 5. Най-нови международни спецификации.
Стандарт:
FIAT 9.55535-T2 C.T.R. N°F922.E09
ACEA A3/B4 C3
API СМ
SAE:
5W-40
Опаковка:
200 л.
OEM:
SELENIA MULTIPOWER GAS 5W40 200L, 705522F1EU, 70552
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 200 kg |
| Packaging: | 200 L |
| Company standards: | ACEA A3, ACEA B4, ACEA C3, API SM, FIAT 9.55535-T2 C.T.R. N°F922.E09 |
| SAE: | 5W-40 |
| Delta Motor: | Delta - 1.4L T-Jet 16V LPG |
| Musa Motor: | Musa - 1.4L 8V LPG |
| EAA-XML: | 1 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 0.9L TwinAir CNG |
| TY Motor: | Ypsilon TY - 0.9L TwinAir |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
