Mopar Selenia K Pure Energy 5W-40 (5L) 70026MF2EU
Код: SELENIA K PURE ENERGY 5W40 5LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Новите бензинови двигатели могат да съчетаят разход на гориво, ниски емисии, управляемост и максимална производителност благодарение на нови технически решения, включително директно впръскване и турбина или променлива геометрия. Новите типове бензинови двигатели могат да осигурят значителни резултати при намаляване на замърсяването, гарантирайки добра управляемост, както и тиха работа. Selenia K Pure Energy е масло, специално разработено за максимално увеличаване на характеристиките на горивната ефективност, осигурява спазването на нормите за намаляване на замърсяването, защитава двигателите, работещи при все по-високи температури, с цел подчертаване на спортния характер при моделите, оборудвани с турбокомпресори. Подробно проучване определя Selenia K Pure Energy като продукт, който със своята добавка гарантира висока термична стабилност, което го отличава значително от предишни продукти, характеризира се с много нисък вискозитет при студено стартиране и нисък коефициент на триене, следователно двигателят може да постигне максимална производителност и да осигури удоволствие от самото шофиране.
Стандарт:
ACEA C3
API SM/CF
FIAT 9.55535-S2
MB 229.51
VW 502.00/505.00/505.01
BMW LL-04
SAE:
5W-40
Опаковка:
5 L
OEM:
70026M12EU, SELENIA K PURE ENERGY 5W40 5L, 70026
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 5 kg |
| EAN: | 4059743974884 |
| Packaging: | 5 L |
| Company standards: | ACEA C3, API CF, API SM, BMW-LL-04, FIAT 9.55535-S2, MB 229.51, VW502.00, VW505.00, VW505.01 |
| SAE: | 5W-40 |
| Delta Motor: | Delta - 1.8L DI T-Jet 16V |
| EAA-XML: | 20 |
| EAN: | 4059743974884 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.2L 8V Fire I4 |
| TY Motor: | Ypsilon TY - 1.2L 8V |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
