Mopar Selenia ECO 2 0W-20 (200L) 703332F1EU
Код: SELENIA ECO 2 0W20 200LСвързани продукти
Подробно описание на продукта
Mopar Selenia ECO 2. Това е напълно синтетично масло, специално разработено за най-новите поколения дизелови (EURO 6) и бензинови двигатели. Характеризира се с висока защита на филтъра за твърди частици или катализатора, намален разход на гориво и подобрена ефективност на двигателя, намаляване на триенето на вътрешните компоненти при всички работни условия.
Стандарт:
FIAT 9.55535-DM1 C.T.R. N° F049.C18
SAE:
0W-20
Опаковка:
200 л.
OEM:
SELENIA ECO 2 0W20 200L, 703332F1EU, 70333
Допълнителни параметри
| Категория: | MoparSeleniaМоторни масла |
|---|---|
| Тегло: | 200 kg |
| Oil producer: | Mopar Selenia |
| Packaging: | 200 L |
| Company standards: | FIAT 9.55535-DM1 C.T.R. N° F049.C18 |
| SAE: | 0W-20 |
| Tonale Motor: | Tonale - 1.5L GSE T4 Firefly MHEV |
| BV Motor: | Renegade BV - 1.5L Turbo MHEV I4 DOHC |
| EAA-XML: | 1 |
| EAN: | 4059743412591 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.2L LPG 8V |
| TY Motor: | Ypsilon TY - 1.0L 12V Hybrid, Ypsilon TY - 1.2L LPG 8V |

| Производствена компания : | Petronas |
|---|---|
| Адрес : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| Електронна поща : | contactmplus@petronas.com |
