Акумулатор Mopar 60Ah 680A BEAH5680AA
Код: 6000634532Подробно описание на продукта
Оригинална Mopar акумулаторна батерия за Jeep, Dodge, Fiat и Alfa Romeo за EU и USA автомобили.
Капацитет Ah:
60
Стартов ток (A) EN:
680
Напрежение (V):
12
Размер дължина (mm):
230
Размер ширина (mm):
175
Размер височина (mm):
190
За превозни средства:
Jeep Compass MP (2017-2020)
Jeep Renegade BU (2015-2018)
Dodge Dart PF (2012-2016)
Fiat 500e САЩ (2012-2019)
Fiat 500L (2014-....)
Fiat 500X (2016-2019)
Alfa Romeo 4C (2015-2020)
OEM:
6000634532, 6000628486, BEAH5680AA, BBH5F001AA, BB0H5500AB, BB0H5500AA
Допълнителни параметри
| Категория: | Jeep Compass MP (2017-....) Електрически части |
|---|---|
| Тегло: | 199.99 kg |
| Product type: | Autobaterie |
| CSPS-XML: | 0,1 |
| Capacity: | 60 Ah |
| Starting current EN: | 680 A |
| Voltage: | 12 V |
| Dimension length: | 230 mm |
| Dimension width: | 175 mm |
| Dimension height: | 190 mm |

| Производствена компания : | Mopar |
|---|---|
| Адрес : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| Електронна поща : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
