ACDelco Моторно масло Full Synthetic 0W-20 10-9322 (946ml)
Код: 19432331Свързани продукти
Подробно описание на продукта
ACDelco 0W-20 е напълно синтетично моторно масло с отлични смазочни свойства при ниски температури, отличен вискозитетен индекс, висока температурна стабилност, което осигурява ниско съпротивление при стартиране. Отговаря на спецификациите ILSAC GF-6. Отговаря на изискванията за класификация на услугите SN API
Стандарт:
API SN
ILSAC GF-6
GM DEXOS 1 Gen.3
SAE:
0W-20
Опаковка:
946 мл (32 унции)
OEM:
19432331, 19420054, 10-9322, 10-9143
Допълнителни параметри
| Категория: | Моторни масла ACDelco |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 00195491155398 |
| Packaging: | 946 ml |
| Company standards: | API SN, GM Dexos1 Gen 3, ILSAC GF-6A |
| SAE: | 0W-20 |
| EAN: | 00195491155398 |
| Silverado 3.gen Motor: | Silverado 1500 3.gen - 5.3L GM EcoTec3 5300, Silverado 1500 3.gen - 6.2L V8 GM EcoTec3 6200 |
| Silverado 4.gen Motor: | Silverado 1500 4.gen - 5.3L GM EcoTec3 5300, Silverado 1500 4.gen - 6.2L V8 GM EcoTec3 6200 |

| Производствена компания : | General Motors |
|---|---|
| Адрес : | General Motors Europe, Albisriederstrasse 253, Zurich, ZH 8047, Switzerland |
| Електронна поща : | info.europe@gm.com |
