ACDelco Моторно масло Synthetic Blend 5W-30 10-9289 (946ml)
Код: 19419412Подробно описание на продукта
С разнообразие от вискозитети и типове масла, синтетичното моторно масло ACDelco Gold е интелигентен избор за превозни средства на General Motors, предлагайки постоянна производителност, подходяща за повечето марки и модели превозни средства, включително специализирани приложения. Маслото ACDelco Gold, поддържано от GM, осигурява смазване на двигателя и защитава от отлагания при високи температури, като по този начин минимизира износването и триенето. Отговаря на спецификациите ILSAC GF-6, което е стандарт за производителност, предназначен да подобри икономията на гориво и да подобри възможностите на двигателя за леки автомобили, за да отговаря на настоящите стандарти за енергийна ефективност. Изберете препоръчителния клас масло за вашия автомобил, както е посочено във вашето ръководство за употреба.
Стандарт:
API SP
ILSAC GF-6
SAE:
5W-30
Опаковка:
946 мл (32 унции)
OEM:
19419412, 10-9289
Допълнителни параметри
| Категория: | Моторни масла ACDelco |
|---|---|
| Тегло: | 1 kg |
| EAN: | 193468359985 |
| Packaging: | 946 ml |
| Company standards: | API-SP, ILSAC GF-6A |
| SAE: | 5W-30 |
| EAN: | 193468359985 |

| Производствена компания : | General Motors |
|---|---|
| Адрес : | General Motors Europe, Albisriederstrasse 253, Zurich, ZH 8047, Switzerland |
| Електронна поща : | info.europe@gm.com |
