Jeep Grand Cherokee WJ/WG, WH/WK Klima filter kit 05013595AB 05013595AA
Kód: 82208300Súvisiaci tovar
Akcia
241,15 €
–10 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 3.7L 2009-2010 - Mopar olej 5W-20 (5L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter
Momentálne nedostupné
179,36 € bez DPH
217,02 €
Jednotková cena:
43,40 € / 1 l
Akcia
312,94 €
–15 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 3.7L 2009-2010 - Mopar olej 5W-20 (5L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
219,82 € bez DPH
265,98 €
Jednotková cena:
53,20 € / 1 l
Akcia
332,06 €
–15 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 4.7L 2005-2007 - Mopar olej 5W-20 (6L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
233,26 € bez DPH
282,25 €
Jednotková cena:
47,04 € / 1 l
Akcia
277,84 €
–10 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 5.7L 2005-2007 - Mopar olej 5W-20 (7L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter
Momentálne nedostupné
206,66 € bez DPH
250,06 €
Jednotková cena:
35,72 € / 1 l
Akcia
419,62 €
–15 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 5.7L 2005-2007 - Mopar olej 5W-20 (7L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
294,79 € bez DPH
356,69 €
Jednotková cena:
50,96 € / 1 l
Akcia
272,34 €
–10 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 5.7L 2008-2010 - Mopar olej 5W-20 (7L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter
Momentálne nedostupné
202,56 € bez DPH
245,10 €
Jednotková cena:
35,01 € / 1 l
Akcia
414,11 €
–15 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 5.7L 2008-2010 - Mopar olej 5W-20 (7L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
290,90 € bez DPH
351,99 €
Jednotková cena:
50,28 € / 1 l
Akcia
694,61 €
–15 %
487,96 € bez DPH
590,43 €
Jednotková cena:
84,35 € / 1 l
Podrobný popis
Originálny Mopar klimatizačný filter kit. Sada obsahuje klimatizačný filter + plastové dvierka. Nemožno zakúpiť samostatne.
Pre vozidlá:
Jeep Grand Cherokee WJ/WG (1999-2004)
Jeep Grand Cherokee WH/WK (2005-2010)
OEM:
82208300, 82204691, 68535603AA, 05013595AB, 05013595AA
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jeep Grand Cherokee WJ/WG (1999-2004) Interiér |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.388 kg |
| KW-XML: | 6 |
| Typ: | 1GZ |
| Macro Family: | R |
| Family: | ZX10 |
| Kód slevy: | G |
Akcia
233,14 €
–10 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 3.7L 2005-2008 - Mopar olej 5W-20 (5L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter
Momentálne nedostupné
173,40 € bez DPH
209,81 €
Jednotková cena:
41,96 € / 1 l
Akcia
304,93 €
–15 %
Jeep Grand Cherokee WK/WH 3.7L 2005-2008 - Mopar olej 5W-20 (5L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
214,19 € bez DPH
259,17 €
Jednotková cena:
51,83 € / 1 l
Akcia
267,93 €
–10 %
Jeep Grand Cherokee WJ/WG 4.7L, 4.7L HO 2002-2004 - Mopar olej 5W-30 (6L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter
Momentálne nedostupné
199,30 € bez DPH
241,15 €
Jednotková cena:
40,19 € / 1 l
Akcia
333,21 €
–14 %
Jeep Grand Cherokee WJ/WG 4.7L, 4.7L HO 2002-2004 - Mopar olej 5W-30 (6L) + Olejový, Vzduchový, Klíma filter + Zapaľovacie sviečky
Momentálne nedostupné
234,09 € bez DPH
283,25 €
Jednotková cena:
47,21 € / 1 l
Video

| Výrobná spoločnosť : | Mopar |
|---|---|
| Adresa : | FCA US US LLC, Attn: Data Protection Office, 1000 Chrysler Drive, Auburn Hills, Michigan 48326, United States |
| E-mail : | customerservicesinternational@fcagroup.com |
