Mopar Selenia K Pure Energy 5W-40 (200L) 700262F1EU
Kód: SELENIA K PURE ENERGY 5W40 200LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nové benzinové motory dokáží spojit spotřebu, nízké emise, ovladatelnost a maximální výkonnost díky novým technickým řešení, mezi nimi přímé vstřikování a turbína a nebo variabilní geometrie. Nové typy hnacího benzinového motoru mohou zajistit značné výkony při snižování znečišťování garantující dobrou ovladatelnost a také tichý provoz. Selenia K Pure Energy je olej speciálně vyvinut pro maximalizaci vlastností fuel economy, zajišťuje respektování norem proti znečišťování, ochraňuje motory pracující při stále se zvyšujících teplotách za účelem zvýraznění sportovního charakteru u modelů vybavených turbokompresory. Podrobná studie definuje Selenia K Pure Energy jako produkt, který svou aditivací garantuje vysokou tepelnou stabilitu, čímž se značně liší od produktů předešlých, dále se vyznačuje velmi nízkou viskozitou za studena a také nízkým koeficientem tření, následně motor může dosáhnout maximální performance, a tím poskytnout potěšení ze samotné jízdy.
Norma:
ACEA C3
API SM/CF
FIAT 9.55535-S2
MB 229.51
VW 502.00/505.00/505.01
BMW LL-04
SAE:
5W-40
Balení:
200 L
OEM:
SELENIA K PURE ENERGY 5W40 200L, 700262F1EU, 70026
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mopar Selenia Motorové oleje |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 kg |
| Balení: | 200 L |
| Firemní normy: | ACEA C3, API CF, API SM, BMW-LL-04, FIAT 9.55535-S2, MB 229.51, VW502.00, VW505.00, VW505.01 |
| SAE: | 5W-40 |
| Delta Motor: | Delta - 1.8L DI T-Jet 16V |
| EAA-XML: | 3 |
| Ypsilon TK Motor: | Ypsilon TK - 1.2L 8V Fire I4 |
| Ypsilon TY Motor: | Ypsilon TY - 1.2L 8V Fire I4 |

| Výrobní společnost : | Petronas |
|---|---|
| Adresa : | PETRONAS Lubricants Italy S.p.A., Via Santena, 1, 10029 Villastellone Torino, Italy |
| E-mail : | contactmplus@petronas.com |
