Autobaterie Eurorepar 35Ah 300A 1648431980
Kód: 1648431980Detailní popis produktu
Autobaterie značky Eurorepar.
Kapacita Ah:
35
Startovací proud (A) EN:
300
Napětí (V):
12
Rozměr délka (mm):
187
Rozměr šířka (mm):
127
Rozměr výška (mm):
227
p/n:
1648431980
TecDoc® číslo:
1648431980
OEM:
CITROËN 1606851780
FENDT X991451000230
FORD 2130444
FORD HAMJ10655XAA
HONDA 31500-SMG-E03
HONDA 31500-TF3-G021-M2
HONDA 31500-TF3-G04
HONDA 31500-TF3-G040-M2
HONDA 31500-TF3-G111-M2
HONDA 31500-TF3-G12
HONDA 31500-TF3-G120-M2
HONDA 31500SAAE01
HONDA 31500SAAE02
HONDA 31500SAAE03
HONDA 31500SAAE04
HONDA 31500SMGE03
HONDA 31500TF3G021M2
HONDA 31500TF3G04
HONDA 31500TF3G040M2
HONDA 31500TF3G111M2
HONDA 31500TF3G12
HONDA 31500TF3G120M2
HYUNDAI 37110-0700
HYUNDAI 371100700
HYUNDAI 371100X000
HYUNDAI 371103X000
CHEVROLET 94567075
CHEVROLET 96397062
CHEVROLET 96464742
CHEVROLET EC0730001
MAZDA E508-18-520
MAZDA E50818520
OPEL 96464742
OPEL EC0730001
SUBARU 82110AA021
SUZUKI 33610-73210-BMF
SUZUKI 33610-750V1
SUZUKI 33610-83E10
SUZUKI 3361073210BMF
SUZUKI 33610750V1
SUZUKI 3361083E10
TOYOTA 28800-0J010
TOYOTA 28800-YZZCP
TOYOTA 28800-YZZPB
TOYOTA 288000J010
TOYOTA 2880026040
TOYOTA 2880087329000
TOYOTA 28800YZZCP
TOYOTA 28800YZZPB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Eurorepar |
|---|---|
| Hmotnost: | 199.99 kg |
| EAN: | 5050694029585 |
| Typ produktu: | Autobaterie |
| Kapacita: | 35 Ah |
| Startovací proud EN: | 300 A |
| Napětí: | 12 V |
| Rozměr délka: | 187 mm |
| Rozměr šířka: | 127 mm |
| Rozměr výška: | 227 mm |

| Výrobní společnost : | Eurorepar |
|---|---|
| Adresa : | Stellantis N.V., Taurusavenue 1, 2132 LS Hoofddorp, The Netherlands |
| E-mail : | info-uk@eurorepar.com |
